-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Батон з пшеничного борошна, без упаковки, Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна, без...×-
Батон з пшеничного борошна, без упаковки, Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна, без упаковки, Паска з родзинками, глазур з оздобленням, пакет поліпропіленовий, Пиріжок, з яблучною начикою, Булочка здобна, з маковою начинкою
- ID: UA-2026-01-08-002493-a
- Дата створення : 08.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27858395
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна, без упаковки, Батон з пшеничного борошна, без...×-
Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна, без упаковки, Батон з пшеничного борошна, без упаковки, Булочка здобна, з маковою начинкою, Пиріжок, з яблучною начикою, Паска з родзинками, глазур з оздобленням, пакет поліпропіленовий
- ID: UA-2025-01-06-004585-a
- Дата створення : 06.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23946439
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Батон з пшеничного борошна, без упаковки, Хліб з житнього борошна, без упаковки, Паска з р...×-
Батон з пшеничного борошна, без упаковки, Хліб з житнього борошна, без упаковки, Паска з родзинками, глазур з оздобленням, пакет поліпропіленовий, Пиріжок, з яблучною начикою, Булочка здобна, з маковою начинкою
- ID: UA-2025-01-06-003152-a
- Дата створення : 06.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23945022
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний, батон- ID: UA-2023-12-29-002204-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20286018
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб, батон- ID: UA-2023-01-06-000223-a
- Дата створення : 06.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16547443
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний, батон- ID: UA-2021-12-14-015919-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13120968
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний, батон- ID: UA-2021-12-13-014548-c
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13082817
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний, батон- ID: UA-2020-11-19-000572-a
- Дата створення : 19.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7275465
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб, батон- ID: UA-2020-01-16-001781-c
- Дата створення : 16.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4303526
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб, батон- ID: UA-2019-01-16-000692-b
- Дата створення : 16.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2857229
Козятинський міський територіальний центр соціального обслуговування ЄДРПОУ: 25962326ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -