-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2021-08-27-008970-a
- Дата створення : 27.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11261638
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2021-07-30-002440-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10914799
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2021-07-07-008991-c
- Дата створення : 07.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10625820
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
М’ясо- ID: UA-2021-06-24-011272-c
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10481745
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо- ID: UA-2021-05-12-014452-b
- Дата створення : 12.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9841959
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2021-02-16-014826-a
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8647471
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2021-02-11-007805-a
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8571274
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2020-04-07-003375-b
- Дата створення : 07.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4776338
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
м'ясо- ID: UA-2020-02-14-002737-c
- Дата створення : 14.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4496041
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
м'ясо (продукція тваринництва та м'ясопродукти)- ID: UA-2020-02-11-000846-b
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4468012
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо.- ID: UA-2019-10-09-000228-b
- Дата створення : 09.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3869732
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо.- ID: UA-2019-09-25-002229-b
- Дата створення : 25.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3825267
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо- ID: UA-2019-05-07-001098-a
- Дата створення : 07.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3313507
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо- ID: UA-2019-03-14-001565-a
- Дата створення : 14.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3115162
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо- ID: UA-2019-03-14-001502-a
- Дата створення : 14.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3115095
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -