• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

М'ясо

Торги відмінено

480 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 2db9c512d64c4266a4f0bd00f18c0a31
Внутрішній номер закупівлі: 11261638
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-27-008970-a   
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України"
Контактна особа: Юрій Цинтилюк +380673407077 nltubuhgalter@gmail.com http://www.nltu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником двічі проводилась процедура відкритих торгів на закупівлю м’яса, однак двічі ці торги не відбулись, так як до участі було подано менше 2-х пропозицій учасників (Ідентифікатори закупівлі: UA-2021-07-30-002440-b, UA-2021-07-07-008991-c). Таким чином, у визначеному законом порядку, для закупівлі зазначеної послуги замовником прийнято рішення проводити переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість: 480 900.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 3 найменувань
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 57462, Україна, Миколаївська область, с. Рибаківка, - На карті

Інформація про скасування

Номер: b1679964bda54b7d9d7401453d89a781
Причина скасування: Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування: непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів, з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, в порядку п.8, ст. 40 Закону.
Період оскарження: 12.10.2021 16:55 - 23.10.2021 00:00
Дата опублікування: 12.10.2021 16:55
Дата виконання: 23.10.2021 00:00
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМАГРОТРЕЙД"

Оскарження: 27.08.2021 12:21 - 07.09.2021 00:00
Ціна пропозиції 480 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2021 12:21
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6ea8d26647f945f2998c10332803e02d
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-27-008970-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМАГРОТРЕЙД"
Сума договору: 480 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 480 900.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації