-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 65- ID: UA-2026-09-02-013589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272310
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 64- ID: UA-2026-09-02-013561-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272282
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 63- ID: UA-2026-09-02-013530-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272252
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 62- ID: UA-2026-09-02-013459-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272181
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 61- ID: UA-2026-09-02-013437-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272164
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь 5-20 та пісок з відсіву дроблення граніту Б 60- ID: UA-2026-09-02-013403-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272125
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь Б 59- ID: UA-2026-09-02-012714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271488
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь Б 58- ID: UA-2026-09-02-012632-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271395
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь Б 57- ID: UA-2026-09-02-012526-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271286
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь Б 56- ID: UA-2026-09-02-012372-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271133
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь- ID: UA-2026-09-02-012271-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271036
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь- ID: UA-2026-09-02-012168-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270939
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2026-07-27-003300-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29913977
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щебінь- ID: UA-2026-07-08-001102-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29755820
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (гранітний щебінь, пісок з відсіву дроблення граніту,...×-
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (гранітний щебінь, пісок з відсіву дроблення граніту, щебенево-піщана суміш, пісок щільний природний для будівельних робіт)
- ID: UA-2026-04-02-012591-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28809959
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -