-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щебінь
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-001102-a
Завершена
50 944.08
UAH з ПДВ
Номер:
385c22529fa74e49a8ad6abe0c22b82c
Внутрішній номер закупівлі:
29755820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-001102-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24153576
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Радько Наталія 380501011474 radkoteplo84@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
50 944.08 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
щебінь
Кількість
1 одиниця
Період постачання
08.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Сергія Гришина, будинок 23/16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ТК ПАРТНЕР КР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43091033
-
Контактна особа:
Зеленський А.А. 999999999999 radkoteplo84@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, вул.Шевченка буд.20-24 офс.5
Ціна пропозиції
50 944.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2026 09:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7143e222bd21437ca070a2eb69f2889b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-08-001102-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ТК ПАРТНЕР КР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43091033
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, вул.Шевченка буд.20-24 офс.5
Номер договору:
225
Сума договору:
50 944.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
42 453.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
08.07.2026 09:00
Статус:
Підписаний