-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-20-014049-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13281950
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-01-000761-c
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12789459
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-15-000538-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12466503
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія на умовах постачальника "останньої надії"- ID: UA-2021-09-24-002958-b
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11694614
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК :021:2015:09310000-5 Електрична енергія(Електрична енергія)- ID: UA-2021-05-22-000301-b
- Дата створення : 22.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9998616
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015:09310000-5 "Електрична енергія"- ID: UA-2021-05-17-015232-b
- Дата створення : 17.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9907311
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015:09310000-5 "Електрична енергія- ID: UA-2021-05-17-000053-b
- Дата створення : 17.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9886106
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015:09310000-5 "Електрична енергія- ID: UA-2021-05-11-006198-b
- Дата створення : 11.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9819912
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44107138ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -