-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-20-014049-c
Завершена
1 445 657.00
UAH з ПДВ
Номер:
25018cbffcbc4e6c95eaea2e987f0041
Внутрішній номер закупівлі:
13281950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-20-014049-c
Замовник:
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44107138
-
Адреса:
93632, Україна, Луганська область, с. Нижньотепле, вул. Центральна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Нечаєв +380500254435 ntevza@ukr.net https://nizhnioteple-vca.gr.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначених Законом України «Про публічні закупівлі»: Ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-15-000538-a та ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-01-000761-c, є нагальна потреба провести переговорну процедуру закупівлі зазначеного товару, у зв’язку з тим, що не укладення договору на закупівлю електричної енергії призведе до неможливості функціонування установ Нижньотеплівської сільської військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області, що призведе до соціальної напруженості серед населення, яке є основним споживачем послуг установ, що призведе у свою чергу до зупинки їх роботи та негативно вплине на реалізацію громадянами своїх законних прав та інтересів.
Очікувана вартість:
1 445 657.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
221717 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СХІД"
Оскарження: 20.12.2021 15:44 - 26.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Без'язичний Сергій Вікторович 0646122807
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, місто Старобільськ, ПЛОЩА БАЗАРНА будинок 32 А
Оскарження: 20.12.2021 15:44 - 26.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 445 657.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2021 15:44
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
13f0a838e7e349aca1f0dd9272a675d7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-20-014049-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Без'язичний Сергій Вікторович 0646122807
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, місто Старобільськ, ПЛОЩА БАЗАРНА будинок 32 А
Номер договору:
244-СЧ
Сума договору:
1 445 657.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 204 714.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.01.2022 14:42
Статус:
Підписаний