-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-15-000538-a
Торги не відбулися
1 445 657.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 228.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 228.29 UAH
Номер:
bca73c2a40414bc79ab5a00da2bd6e3b
Внутрішній номер закупівлі:
12466503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-15-000538-a
Замовник:
НИЖНЬОТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЩАСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44107138
-
Адреса:
93632, Україна, Луганська область, с. Нижньотепле, вул. Центральна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Нечаєв +380500254435 ntevza@ukr.net https://nizhnioteple-vca.gr.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 445 657.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 228.29 UAH
Період уточнення:
15.11.2021 08:55 - 21.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2021 08:55 - 01.12.2021 08:42
Аукціон:
з 02.12.2021 14:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
221717 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Телега Марина Миколаївна +380504763742 m.telega@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Початкова пропозиція
1 434 043.38 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 434 043.38 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0