-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-03-31-008398-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28779587
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-03-16-010690-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28617515
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-03-10-010351-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28556780
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2025-12-15-003908-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27556148
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, з розподілом- ID: UA-2024-12-04-014856-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23521252
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії з послугою розподілу)- ID: UA-2023-12-12-021108-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20028272
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-07-019082-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16147211
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-07-20-001804-a
- Дата створення : 20.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14935725
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-30-010463-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13525121
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-20-016218-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13284541
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-13-004835-c
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13066511
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії)- ID: UA-2020-12-18-008820-b
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7868698
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-02-20-001217-c
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4526331
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-02-20-001857-a
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4526109
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-02-20-003079-b
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4525888
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -