• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія (постачання електричної енергії з послугою розподілу)

Завершена

669 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 348.75 UAH
Номер: d9ddae7c703a45499a35ca6d4d6edb09
Внутрішній номер закупівлі: 20028272
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-12-021108-a   
Замовник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Контактна особа: Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 669 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2023 17:27 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2023 17:27 - 20.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 20.12.2023 00:00 - 21.12.2023 16:52
Період завантаження договору: 27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴669 750.00 Електрична енергія (постачання електричної енергії з послугою розподілу)