-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу за ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2025-12-09-009217-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27464479
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу за ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2024-12-20-008655-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23791480
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу за ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2024-12-20-002443-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23785530
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу за ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2024-12-18-006257-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23739505
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії" за ДК 021:2015:...×-
Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії" за ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія
- ID: UA-2024-10-28-011365-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23047308
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії" за ДК 021:2015:...×-
Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії" за ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія
- ID: UA-2024-10-28-007056-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23043179
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу за ДК 021:2015:09310000-5 Елек...×-
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу за ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія
- ID: UA-2024-10-10-003165-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22846747
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-01-12-001224-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20362918
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-11-30-001596-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19839515
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-11-28-003563-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19804255
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-01-11-007446-a
- Дата створення : 11.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16573384
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-15-013621-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16282491
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-30-009540-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12782923
КЗ "Замглайський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-22-012840-a
- Дата створення : 22.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12621246
КЗ "Замглайський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-19-002969-c
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12592490
КЗ "Замглайський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03189937ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -