-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії" за ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-007056-a
Завершена
52 878.31
UAH з ПДВ
Номер:
c30866c2acff470c8adc9f3e08838be4
Внутрішній номер закупівлі:
23043179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-28-007056-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАМГЛАЙСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189937
-
Адреса:
15005, Україна, Чернігівська область, с-ще Замглай, вул. Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Яриловець +464140349 katerinaarilovec@gmail.com https://gpzamglay.cg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно пункту 66 частини першої статті 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» постачальник «останньої надії» - це визначений відповідно до цього Закону електропостачальник, який за обставин, встановлених цим Законом, не має права відмовити споживачу в укладенні договору постачання електричної енергії на обмежений період часу. Відповідно пункту 1.1.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – Правила) договір про постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» - домовленість між постачальником «останньої надії» та споживачем, яка передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії споживачем у певний період часу на термін до 90 днів постачальником "останньої надії" за цінами постачальника «останньої надії». Згідно частини першої статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії», підпункту 4 пункту 3.4.2 Правил, постачальник «останньої надії» надає послуги з постачання електричної енергії споживачам у разі необрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання договору з попереднім електропостачальником. На роздрібному ринку не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення, відповідно до Правил, договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених Правилами (абзац третій пункту 1.2.15 Правил). Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджує типовий договір постачання електричної енергії споживачу постачальником «останньої надії» (частина одинадцята статті 56 Закону України «Про ринок електричної енергії»). Відповідно частини восьмої статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії», пункту 1.1.9 Правил, Постачальник «останньої надії» здійснює постачання з моменту припинення постачання електричної енергії попереднім електропостачальником. Договір постачання електричної енергії між постачальником «останньої надії» і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу. Визначення постачальника «останньої надії» здійснюється рішенням Кабінету Міністрів України за результатами конкурсу, проведеного у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України (частина друга статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії»). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 року № 1023-р (зі змінами від 02 грудня 2020 року №1520-р) Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго», яке має ліцензію на постачання електричної енергії (постанова НКРЕКП від 06.11.2018 року №1344) визначено постачальником «останньої надії» на період з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2023 року. Територією провадження діяльності зазначеного підприємства є територія України, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Згідно п.6.2.6 постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» здійснюється на строк, який не може перевищувати 90 календарних днів. Частиною п’ятою статті 64 Закону України «Про ринок електричної енергії» передбачено, що постачальник «останньої надії» з зобов’язаний постачати електричну енергію споживачам за ціною, що формується ним відповідно до методики (порядку), затвердженої Регулятором. Враховуючи вищевикладене, закупівлю електричної енергії можливо здійснити шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару з ДПЗД «Укрінтеренерго».
Очікувана вартість:
52 878.31 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії постачальником "останньої надії" за ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія
Кількість
4812 кіловат
Період постачання
06.10.2024 - 20.10.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Контактна особа:
0506304671
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА будинок 85
Ціна пропозиції
52 878.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2024 13:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
db5e1c0e28fa4a37a61c4ab38d634ae3
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-28-007056-a-c1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА будинок 85
Номер договору:
289
Сума договору:
52 878.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
44 065.26 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
28.10.2024 13:13
Статус:
Виконаний