-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-31-002985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236274
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Мастильні засоби” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-27-001273-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30207323
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-20-001014-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30138715
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-07-010752-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028938
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-07-010151-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028337
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-07-009949-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028125
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Мастильні засоби” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-08-07-009388-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027577
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Олива для генераторів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”- ID: UA-2026-07-29-011110-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29946327
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Олива для автомобіля ОПМ-В TORSUS TERRARSTORM” згідно коду ДК 021:2015 09210000-4 "...×-
“Олива для автомобіля ОПМ-В TORSUS TERRARSTORM” згідно коду ДК 021:2015 09210000-4 "Мастильні засоби"
- ID: UA-2026-05-19-005755-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29266414
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Олива для автомобіля ОПМ-В TORSUS TERRARSTORM” згідно коду ДК 021:2015 09210000-4 "М...×-
“Олива для автомобіля ОПМ-В TORSUS TERRARSTORM” згідно коду ДК 021:2015 09210000-4 "Мастильні засоби"
- ID: UA-2026-04-21-005176-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975420
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Олива для техніки" Код ДК 021:2015 09210000-4 "Мастильні засоби"- ID: UA-2025-10-25-000652-a
- Дата створення : 25.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26889541
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Оливи та мастильні засоби" Код ДК 021:2015 09210000-4 "Мастильні засоби&qu...- ID: UA-2025-06-13-011742-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25604113
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Оливи та мастила для плавзасобів" Код ДК 021:2015 09210000-4 "Мастильні за...- ID: UA-2025-06-06-011783-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25537853
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи та мастила код ДК 021:2015 - 09210000-4 «Мастильні засоби».- ID: UA-2024-08-09-009378-a
- Дата створення : 09.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22280327
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Масло гідравлічне код ДК 021:2015 - 09210000-4 «Мастильні засоби».- ID: UA-2024-03-06-006763-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20943524
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -