• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

“Мастильні засоби” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”

Постачання Товару, відповідно до Постанови КМУ №178 від 02.03.2022 року "Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану", обкладається податком на додану вартість за нульовою ставкою

Торги не відбулися

38 848.02 UAH без ПДВ
Номер: 924eeb0e88c44a59ab7010a40c96608c
Внутрішній номер закупівлі: 30027577
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-009388-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анатолій Ведула +380964832411 vedula26102001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 38 848.02 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 16:33 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 16:33 - 15.08.2026 01:00
Аукціон: з 17.08.2026 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴38 848.02 “Мастильні засоби” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”