-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
“Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009949-a
Постачання Товару, відповідно до Постанови КМУ №178 від 02.03.2022 року "Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану", обкладається податком на додану вартість за нульовою ставкою.
Завершена
114 314.33
UAH без ПДВ
Номер:
74466b7fbcf44b6786929099a5a2fdee
Внутрішній номер закупівлі:
30028125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009949-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Ведула +380964832411 vedula26102001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 314.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 16:33 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 16:33 - 15.08.2026 01:00
Аукціон:
17.08.2026 12:55 - 17.08.2026 13:24
Період кваліфікації:
17.08.2026 13:24 - 20.08.2026 16:13
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 314.33 “Олива для автотранспортних засобів” Код ДК 021:2015 09210000-4 “Мастильні засоби”