-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло для 2-х тактних двигунів- ID: UA-2026-09-01-003100-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249951
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна 1л- ID: UA-2026-08-03-008057-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976509
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило літієве 400мл.- ID: UA-2026-07-21-000320-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29861922
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило літієве 400мл.- ID: UA-2026-06-25-011761-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655613
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нігрол- ID: UA-2026-05-29-006738-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29383376
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна- ID: UA-2026-02-03-005338-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28162596
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олива для двотактних бензинових двигунів, олива для чотирьохтактних бензинових двигунів 10...×-
Олива для двотактних бензинових двигунів, олива для чотирьохтактних бензинових двигунів 10W40, мастило EVO MultiLix EP2 0,4кг, мастило VipOil Літол 24, мастило VipOil солідол жировий, олива моторна 10W40 карбюратор, олива моторна EVO E9 5W-30 SN/CF 20л, олива моторна VipOil Classic TDI 10W-40, трансмісійна всесезонна олива нігрол, олива моторна М-10ДМ, олива моторна М-8В за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2025-12-26-004277-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27776380
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моторне мастило JCB Engine Oil 5W-40- ID: UA-2025-12-09-009064-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27464307
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива PETRONAS GEAR- ID: UA-2025-11-03-008497-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26975486
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива для двотактних бензинових двигунів- ID: UA-2025-08-15-008698-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26156225
ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моторне мастило JCB Engine Oil 5W-40- ID: UA-2025-07-24-001083-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25959581
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива гідравлічна WOLF AROW HV ISO- ID: UA-2025-07-14-001868-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25866790
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило "WURTH" HHS 2000 500мл- ID: UA-2025-05-16-002092-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25321110
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло для 2-х тактних двигунів- ID: UA-2025-03-10-012045-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24664307
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Олива 10W40, олива 5W30, олива 5W-40SN, олива 15W40, олива 5W-30SN, олива TO-4 SAE30, маст...×-
Олива 10W40, олива 5W30, олива 5W-40SN, олива 15W40, олива 5W-30SN, олива TO-4 SAE30, мастило EP-2, олива для 2-тактних двигунів, олива для 4- тактних двигунів, солідол, літол -24, трансмісійна олива нігрол за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2024-12-24-016188-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23850002
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -