• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Олива для двотактних бензинових двигунів, олива для чотирьохтактних бензинових двигунів 10W40, мастило EVO MultiLix EP2 0,4кг, мастило VipOil Літол 24, мастило VipOil солідол жировий, олива моторна 10W40 карбюратор, олива моторна EVO E9 5W-30 SN/CF 20л, олива моторна VipOil Classic TDI 10W-40, трансмісійна всесезонна олива нігрол, олива моторна М-10ДМ, олива моторна М-8В за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Завершена

130 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 39ab988da3fc429bb58d814faacaf603
Внутрішній номер закупівлі: 27776380
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-26-004277-a   
Замовник: Комунальне підприємство «Володимирводоканал» Володимирської міської ради
Контактна особа: Пікула Богдан Юрійович 380674286194 bohdan_pkl15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2025 11:18 - 04.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2025 11:18 - 07.01.2026 00:00
Аукціон: з 07.01.2026 15:06
Період кваліфікації: 07.01.2026 00:00 - 08.01.2026 08:38
Період завантаження договору: 14.01.2026 00:00 - 24.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 000.00 Олива для двотактних бензинових двигунів, олива для чотирьохтактних бензинових двигунів 10W40, мастило EVO MultiLix EP2 0,4кг, мастило VipOil Літол 24, мастило VipOil солідол жировий, олива моторна 10W40 карбюратор, олива моторна EVO E9 5W-30 SN/CF 20л, олива моторна VipOil Classic TDI 10W-40, олива трансмісійна всесезонна нігрол, олива моторна М-10ДМ, олива моторна М-8В за кодом ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби