-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин-А-95- ID: UA-2026-07-28-007371-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29929929
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2026-07-28-006775-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29929308
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин, Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-23-007674-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29893670
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин, Дизельне паливо- ID: UA-2026-06-04-009709-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29439872
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2026-04-08-006643-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28862135
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо, Бензин-95- ID: UA-2026-04-03-010488-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28822457
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2025-12-18-006073-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27635400
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2025-09-19-004815-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26490642
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2025-01-13-000842-a
- Дата створення : 13.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23992071
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2024-06-14-009287-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21840957
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95.Дизельне паливо- ID: UA-2024-05-14-000605-a
- Дата створення : 14.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21544224
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2024-04-12-000611-a
- Дата створення : 12.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21278895
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2023-02-06-013618-a
- Дата створення : 06.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16873707
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95.Дизельне падиво- ID: UA-2023-01-31-002073-a
- Дата створення : 31.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16788849
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95- ID: UA-2023-01-24-010857-a
- Дата створення : 24.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16704446
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 33064265ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -