-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-013618-a
Дана закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 року , закупівля проводиться без використання електронної системи тому що було оголошено закупівлю 24.01.2023 року відкриті торги з особливостями, яка не відбулась через відсутності пропозицій закупівлі ( UA-2023-01-24-010857-a).
Завершена
642 630.00
UAH з ПДВ
Номер:
5620ab8513df429eb1646320caa40ac8
Внутрішній номер закупівлі:
16873707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-06-013618-a
Замовник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Біжик Мирослава Антонівна +380343734377 bl_kkp2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
642 630.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОНДІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42620989
-
Контактна особа:
Колотила Богдана Михайловича 0678105420
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, Хрестовий провулок б.2, офіс 403
Ціна пропозиції
642 630.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.02.2023 16:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a062c6a44da347b1913656fdba003bd9
Ідентифікатор договору:
UA-2023-02-06-013618-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОНДІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42620989
-
Контактна особа:
Колотила Богдана Михайловича 0678105420
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, Хрестовий провулок б.2, офіс 403
Номер договору:
896Т
Сума договору:
642 630.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
600 588.78 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дизельне паливо: 54.45000 UAH без ПДВ
Бензин А-95: 50.86000 UAH без ПДВ
Бензин А-95: 50.86000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.02.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
03.02.2023 00:00
Статус:
Виконаний