-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syr...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Верба Матсудана (Salix Matsudana); Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) (Prunus serrulata Royal Burgundy); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior))
- ID: UA-2026-09-04-000803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289595
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Pr...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis)
- ID: UA-2026-09-02-006523-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265324
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer pl...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer platanoides «Deborah»; Платан іспанський (Platanus hispanica))
- ID: UA-2026-06-17-010356-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29568821
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer pl...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer platanoides «Deborah»; Платан іспанський (Platanus hispanica))
- ID: UA-2026-06-04-002395-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29432562
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer pl...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer platanoides «Deborah»; Платан іспанський (Platanus hispanica))
- ID: UA-2026-05-26-010633-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29344014
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpi...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpinus betulus); Верба біла (Salix alba); Яблуня багатоквіткова (Malus floribunda); Вишня дрібнопильчаста (Prunus serrulata); Ялина колюча (Picea pungens); Сумах оленерогий (Rhus typhina); Платан іспанський (Platanus hispanica); Слива цистена (Prunus cistena)))
- ID: UA-2026-04-24-001455-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29016509
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба Матсудана (Salix Matsudana);...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба Матсудана (Salix Matsudana); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior); Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpinus betulus);Клен гостролистий ‘Globosum’ (Acer platanoides); Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Яблуна декоративна ‘Royal Beauty’ (Malus); 03451300-9 Кущі (Ялівець скельний ‘Blue Heaven’ (Juniperus scopulorum)))
- ID: UA-2026-04-06-007908-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28834280
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpi...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpinus betulus); Верба біла (Salix alba); Яблуня багатоквіткова (Malus floribunda); Вишня дрібнопильчаста (Prunus serrulata); Ялина колюча (Picea pungens); Сумах оленерогий (Rhus typhina); Платан іспанський (Platanus hispanica); Слива цистена (Prunus cistena)))
- ID: UA-2026-04-06-004019-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28830408
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpi...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpinus betulus); Верба біла (Salix alba); Яблуня багатоквіткова (Malus floribunda); Вишня дрібнопильчаста (Prunus serrulata); Ялина колюча (Picea pungens); Сумах оленерогий (Rhus typhina); Платан іспанський (Platanus hispanica); Слива цистена (Prunus cistena)))
- ID: UA-2026-03-27-006802-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28751929
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба Матсудана (Salix Matsudana);...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба Матсудана (Salix Matsudana); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior); Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpinus betulus);Клен гостролистий ‘Globosum’ (Acer platanoides); Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Яблуна декоративна ‘Royal Beauty’ (Malus); 03451300-9 Кущі (Ялівець скельний ‘Blue Heaven’ (Juniperus scopulorum)))
- ID: UA-2026-03-10-002723-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28549136
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба Матсудана (Salix Matsudana);...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба Матсудана (Salix Matsudana); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Ясен звичайний (Fraxinus excelsior); Граб звичайний ‘Fastigiata’ (Carpinus betulus);Клен гостролистий ‘Globosum’ (Acer platanoides); Бузок пекінський ‘China Snow’ (Syringa pekinensis); Яблуна декоративна ‘Royal Beauty’ (Malus); 03451300-9 Кущі (Ялівець скельний ‘Blue Heaven’ (Juniperus scopulorum)))
- ID: UA-2026-02-26-011037-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28442593
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer pl...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Дебора» Acer platanoides «Deborah»; Платан західний Platanus occidentalis; Тюльпанове дерево (Liriodendron tulipifera); Prunus serrulata «Kanzan» Вишня дрібнопильчаста «Канзан»; Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) Prunus serrulata Royal Burgundy; Бузок пекінський Китайський сніг (Syringa pekinensis ‘China Snow’))
- ID: UA-2026-02-03-014498-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28171737
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452...×-
код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Клен гостролистий «Емеральд Куін» Acer platanoides «Emerald Queen»; Липа європейська «Палліда» Tilia europaea «Pallida»; Клен гостролистий «Файєрв’ю» Acer platanoides «Fairview»)
- ID: UA-2026-01-20-012053-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27975739
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба золотистоволосиста Salix eri...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Верба золотистоволосиста Salix eriocephala; Клен гостролистий «Глобозум» Acer platanoides «Globosum»; Сакура Роял Бургунди (мультиштамб) Prunus serrulata Royal Burgundy)
- ID: UA-2025-10-21-001104-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26823359
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Платан західний Platanus occidenta...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Платан західний Platanus occidentalis; Клен гостролистий «Емеральд Куін» Acer platanoides «Emerald Queen»); 03451300-9 КУЩІ (Бірючина звичайна Ligustrum vulgare)
- ID: UA-2025-10-07-010963-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26669337
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена