-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка обрізна, брус та рейка- ID: UA-2024-11-21-014871-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23350686
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка обрізна, брус та рейка- ID: UA-2024-11-21-013664-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23349956
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка обрізна- ID: UA-2023-06-15-012221-a
- Дата створення : 15.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18120757
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дошка обрізна- ID: UA-2023-03-31-006900-a
- Дата створення : 31.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17387397
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошка обрізна- ID: UA-2022-08-18-008601-a
- Дата створення : 18.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15140507
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошка обрізна- ID: UA-2021-07-20-000877-a
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10780005
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошка обрізна- ID: UA-2021-07-08-008013-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10642233
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пиломатеріали- ID: UA-2020-05-18-004252-c
- Дата створення : 18.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5017430
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33113264ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідЗавершена -