-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи (кавун свіжий)- ID: UA-2026-08-11-008681-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052335
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 — 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи ( Банани свіжі, ґатунок перший, зел...×-
код ДК 021:2015 — 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи ( Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Яблука свіжі, ранньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8323, Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133, Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037, Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037)
- ID: UA-2026-06-02-008843-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29410159
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (яблука свіжі пізньостиглі, вищого това...×-
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (яблука свіжі пізньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; банани свіжі, гатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см)
- ID: UA-2025-12-12-020853-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27546867
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи, (Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товар...×-
код ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи, (Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234 (код ДК 021:2015-03221113-1 Цибуля), Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033 (код ДК 021:2015-03221111-7 Буряк), Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035 (код ДК 021:2015- 03221112-4 Морква) Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037 (код ДК 021:2015- 03221410-3 Капуста качанна))
- ID: UA-2025-10-28-001493-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26908557
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (кавуни)- ID: UA-2025-09-10-009002-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26390247
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (кавуни)- ID: UA-2025-08-14-008950-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26143370
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Огірки свіжі, польові, короткоплідні (...×-
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247, 1 кг; Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246 ; Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246; Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14 см, ДСТУ 7033; Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, другого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234)
- ID: UA-2025-05-21-000304-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25360484
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (яблука) Яблука свіжі, пізньостиглі, ви...×-
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (яблука) Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133
- ID: UA-2025-03-05-005094-a
- Дата створення : 05.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24615984
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (банани)- ID: UA-2024-12-23-012899-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23823664
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи ( код ДК 03221270-9 Огірки свіжі, код ДК 03221...×-
код ДК 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи ( код ДК 03221270-9 Огірки свіжі, код ДК 03221240-0 Помідори, код ДК 03221250-3 Кабачки, код ДК 03221230-7 Перець солодкий, код ДК 03221111-7 Буряк, код ДК 03221410-3 Капуста білокачанна, код ДК 03221410-3 Капуста білокачанна молода, код ДК 03221113-1 Цибуля ріпчаста, код ДК 03221112-4 Морква, код ДК 03222321-9 Яблука, код ДК 03222240-7 Мандарин)
- ID: UA-2024-02-29-005135-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20890616
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква 03221112-4, Капуста 03221410-3,...×-
код ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Морква 03221112-4, Капуста 03221410-3, Буряк 03221111-7, Лук 03221113-1, Яблука 03222321-9, Апельсин 03222220-1, Мандарин 03222240-7, Виноград 03222340-8)
- ID: UA-2023-09-07-000366-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18889084
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Кабачки (03221250-3), капуста білокачан...×-
ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Кабачки (03221250-3), капуста білокачанна молода (03221410-3), капуста білокачанна (03221410-3), морква(03221112-4), буряк столовий (03221111-7), огірки свіжі (03221270-9), помідори (03221240-0), перець солодкий (03221230-7), цибуля ріпчаста (03221113-1), полуниця (03222313-0), черешня(03222333-6))
- ID: UA-2023-05-30-008320-a
- Дата створення : 30.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17937680
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2023-05-30-001653-a
- Дата створення : 30.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17931085
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи ( капуста білокачанна (03221410-3), морква(03221112-4)...×-
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи ( капуста білокачанна (03221410-3), морква(03221112-4), буряк столовий (03221111-7), цибуля ріпчаста (03221113-1), яблука (03222321-9), апельсини (03222220-1), мандарини (03222240-7))
- ID: UA-2022-09-07-006770-a
- Дата створення : 07.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15275074
КУ Зміївський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи(Капуста, цибуля, морковь,буряк, перець сол., кавуни)- ID: UA-2022-09-02-000159-a
- Дата створення : 02.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15235661
КУ Зміївський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190641ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -