• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи (кавун свіжий)

Завершена

54 550.00 UAH без ПДВ
Номер: 959e801caced4264adda79ee5ba1c31a
Внутрішній номер закупівлі: 30052335
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-008681-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Контактна особа: Юлія Кіраш +380669677270 zmievgp7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 54 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 14:55 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 14:55 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 13:10
Період кваліфікації: 19.08.2026 00:00 - 19.08.2026 12:31
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴54 550.00 код ДК 021:2015: 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи (кавун свіжий)