-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-09-02-003135-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262028
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дифманометр цифровий- ID: UA-2026-08-11-005017-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048694
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронний витратомір малого об'єму- ID: UA-2026-07-23-005574-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891583
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Одноканальний модуль нормалізації сигналів з гальванічною розв'язкою та 2-x канальний...×-
Одноканальний модуль нормалізації сигналів з гальванічною розв'язкою та 2-x канальний модуль аналогового виводу з поканальною гальванічною розв'язкою
- ID: UA-2026-06-11-007578-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29509218
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники холодної води- ID: UA-2026-03-16-004474-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28611300
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38421100-3 Лічильники водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр гідравлічний- ID: UA-2025-09-08-006365-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26359284
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38425100-1 МанометриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контролер заряду Neo Tools 20А, 12/24В(OPEN,AGM,GEL), 2xUSB (90-150)- ID: UA-2024-05-23-006962-a
- Дата створення : 23.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21640470
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр Д63 1/4 6бар вертикальний CEWAL- ID: UA-2021-10-06-007600-b
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11860607
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр д63 1/4 4 бар фронтальний CEWAL- ID: UA-2021-08-16-003808-b
- Дата створення : 16.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11128406
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр ДМ 05100-25 МПа-1,5-NHЗ-12М ТУ У 33.2-14307481-031:2005, Манометр ДМ 05100-1МПа-1...×-
Манометр ДМ 05100-25 МПа-1,5-NHЗ-12М ТУ У 33.2-14307481-031:2005, Манометр ДМ 05100-1МПа-1,5-NHЗ-13М ТУ У 33.2-14307481-031:2005, Манометр ДМ 05160-10 кгс/см2-1,5- NHЗ-13М ТУ У 33.2-14307481-031:2005, Манометр ДМ 05160-250кгс/см2-1,5-NHЗ-12 ТУ У 33.2-14307481-031:2005
- ID: UA-2021-04-14-002435-c
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9507583
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38425100-1 МанометриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перетворювач тиску ПД-И-30-(0-1МПа)-(4-20мА)0,5-G1/2-A, перетворювач тиску ПД-В-45-(100-ок...×-
Перетворювач тиску ПД-И-30-(0-1МПа)-(4-20мА)0,5-G1/2-A, перетворювач тиску ПД-В-45-(100-окПа)-(4-20мА)-0,5-G1/4-A
- ID: UA-2021-04-14-005003-b
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9507032
Інститут газу Національної академії наук України ЄДРПОУ: 05417035ДК 021:2015: 38423100-7 Прилади для вимірювання тискуЗавершена -