-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дифманометр цифровий
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-005017-a
Торги не відбулися
20 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
fa3f366b4b284f0791b62a22445d7cfd
Внутрішній номер закупівлі:
30048694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-005017-a
Замовник:
Інститут газу Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417035
-
Адреса:
03113, Україна, м. Київ, Київ, вул. Дегтярівська, буд.39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волинко Лариса Юріївна +380979357176 volinko.larisa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 12:32 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 12:32 - 19.08.2026 10:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 833.33 Дифманометр цифровий