-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2025-11-24-013757-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27243398
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2025-10-14-008461-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26746593
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2025-06-10-005053-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25556457
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38340000-0 «Прилади для вимірювання величин»- ID: UA-2024-12-07-001131-a
- Дата створення : 07.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23567683
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2024-02-19-007746-a
- Дата створення : 19.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20784140
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2022-10-17-008993-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15596801
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2022-10-17-007605-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15595438
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2022-10-17-007198-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15595037
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2022-10-14-003877-a
- Дата створення : 14.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15580681
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2022-09-06-005342-a
- Дата створення : 06.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15262222
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2022-08-18-003490-a
- Дата створення : 18.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15135392
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (Прилади для вимірювання величин)- ID: UA-2021-09-02-007093-a
- Дата створення : 02.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11340334
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2021-08-10-011393-a
- Дата створення : 10.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11052416
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2021-07-15-004105-b
- Дата створення : 15.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10730388
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання величин- ID: UA-2021-04-15-011338-b
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9536602
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинЗавершена -