• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Прилади для вимірювання величин

Джерело фінансування – власні кошти (кошти грантового проекту «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», грантова контракт номер HUSKROUA/1702/6.1/0022 («Regional Center for Training and Monitoring of the Environmental Impact of Electrical Installations – CRIMIGE» grand contract number HUSKROUA/1702/6.1/0022) в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020) Рамкова Угода між Урядом України і Комісією Європейського Співтовариства (Закон України від 03.09.2008 № 360-VI) та Угода про фінансування ЄІС-ТКС/2015/039-031 між Європейською комісією та Урядом України щодо спільної операційної програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Торги не відбулися

300 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 150.00 UAH
Номер: bc4f3df1b5994ccdb9a8d6f01ff04a8b
Внутрішній номер закупівлі: 15262222
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-06-005342-a   
Замовник: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Контактна особа: Юлія Добрянська +380668151054 yula100695@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.09.2022 13:13 - 12.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 06.09.2022 13:13 - 22.09.2022 14:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴200 000.00 Прилади для вимірювання величин
  • Лот №2 ₴70 000.00 Прилади для вимірювання величин
  • Лот №3 ₴30 000.00 Прилади для вимірювання величин