-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіолокаційна станція за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реал...×-
Радіолокаційна станція за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реалізації проекту Модернізація телекомунікаційних систем та систем виявлення повітряних цілей «Upgrading the Telecommunications and drone detections system» (ROUA00211 «Safe Borders» ), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Project № ROUA00211 «Safe Borders» , CPV code: 38110000-9 Navigational instruments
- ID: UA-2026-05-07-007395-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29149702
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38110000-9 Навігаційні прилади (GPS-трекер)- ID: UA-2026-04-02-012449-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28809822
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіолокаційна станція за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реал...×-
Радіолокаційна станція за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реалізації проекту Модернізація телекомунікаційних систем та систем виявлення повітряних цілей «Upgrading the Telecommunications and drone detections system» (ROUA00211 «Safe Borders» ), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Project № ROUA00211 «Safe Borders» , CPV code: 38110000-9 Navigational instruments
- ID: UA-2026-02-16-014310-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28322087
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -