• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Радіолокаційна станція за кодом ДК 021:2015: 38110000-9 «Навігаційні прилади» в межах реалізації проекту Модернізація телекомунікаційних систем та систем виявлення повітряних цілей «Upgrading the Telecommunications and drone detections system» (ROUA00211 «Safe Borders» ), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна 2021-2027 Project № ROUA00211 «Safe Borders» , CPV code: 38110000-9 Navigational instruments

Закупівля здійснюється за кошти Європейського Союзу в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Україна 2021-2027 та співфінансування Державного бюджету України (Міністерства внутрішніх справ України, Адміністрація Державної прикордонної служби, Військової частини 2142), в межах реалізації проекту Модернізація телекомунікаційних систем та систем виявлення повітряних цілей (ROUA00211 «Safe Borders» ), який діє в Україні на підставі міжнародного договору - Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із заявою Законом України від 03.09.2008 №360-VI; Угоди про фінансування програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія-Україна від 01.12.2023, ратифікованою Законом України № 3716- IХ від 09.05.2024р. Закупівля за кошти Гранту буде здійснюватися в пільговому режимі без ПДВ на підставі міжнародного договору – Рамкова угода між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із заявою Законом України від 03.09.2008 360-VI; Угоди про фінансування програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія-Україна, ратифікованою Законом України № 3716- IХ від 09.05.2024р Проект ROUA00211 зареєстровано Секретаріатом Кабінету Міністрів України за № 6210 від 29 вересня 2025 року

Торги не відбулися

6 623 776.60 UAH без ПДВ
Номер: edf3bdd4ce52407da574ede50eb18dc8
Внутрішній номер закупівлі: 28322087
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-16-014310-a   
Замовник: Військова частина 2142
Контактна особа: Дворецька Тетяна Сергіївна 380687373117 MUKACHEVO_ZAGIN_TENDER@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 623 776.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.02.2026 17:08 - 17.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.02.2026 17:08 - 20.03.2026 08:00
Аукціон: з 23.03.2026 13:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 623 776.60 Радіолокаційна станція