-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38110000-9 Навігаційні прилади (GPS-трекер)
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-012449-a
З врахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Завершена
58 640.00
UAH з ПДВ
Номер:
63ec4208c0a04882b689cbea9c905bad
Внутрішній номер закупівлі:
28809822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-012449-a
Замовник:
Військова частина 2142
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321676
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дворецька Тетяна Сергіївна 380687373117 MUKACHEVO_ZAGIN_TENDER@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
38110000-9 Навігаційні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 16:34 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 16:34 - 13.04.2026 08:00
Аукціон:
14.04.2026 15:48 - 14.04.2026 16:12
Період кваліфікації:
14.04.2026 16:12 - 16.04.2026 15:27
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 640.00 38110000-9 Навігаційні прилади (GPS-трекер)