-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків- ID: UA-2026-09-02-009320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268096
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків- ID: UA-2026-07-06-008868-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29740973
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи дитячих майданчиків- ID: UA-2026-06-23-012585-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628013
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гойдалка на пружині Коник К-45- ID: UA-2026-05-27-014039-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29362861
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каруселя з кермом К-32- ID: UA-2026-05-27-014033-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29362852
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гірка "Малюк" G-16, пісочниця з сидіннями мала P-37, карусель з кермом К-32, гой...×-
Гірка "Малюк" G-16, пісочниця з сидіннями мала P-37, карусель з кермом К-32, гойдалка металева подвійна В-42, гойдалка-балансир К-21
- ID: UA-2025-09-15-009402-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26434572
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37535200-9 Обладнання для ігрових майданчиківЗавершена -