-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи дитячих майданчиків
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-012585-a
Торги не відбулися
55 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f5829b452c0246238ecdac547485ade6
Внутрішній номер закупівлі:
29628013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-012585-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Леся 380979078502 kp_eko-servis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 16:28 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 16:28 - 01.07.2026 17:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 000.00 Пісочниця з сидіннями, гойдалка-балансир, гірка, гойдалка металева подвійна