-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ - 9.341. Уч...×-
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ - 9.341. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-41-97, e-mail: i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-09-03-001124-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274571
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ – 9.341. Уча...×-
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ – 9.341. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-41-97, e-mail: i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-07-10-004834-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29783580
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ – 9.59. Уча...×-
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ – 9.59. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua та n_kashuba@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проєкт договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець тел. (05136) 4-41-97, i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-05-27-005393-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29354227
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ – 9.59. Уча...×-
Товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 – Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ – 9.59. Учасник повинен до кінця строку подання тендерної пропозиції надіслати на електронну адресу замовника dovganyuk@sunpp.atom.gov.ua із зазначенням предмета закупівлі та ідентифікатора закупівлі (у форматі UA-2026-ХХ-ХХ-ХХХХХХ-Y): заповнений проект договору, заповнену специфікацію відповідно до додатку до договору. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: фахівець: (05136) 4-41-97, i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua
- ID: UA-2026-04-15-003127-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28918160
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 Камꞌяна сіль (Сіль технічна). (РПЗ: 9.59).- ID: UA-2025-05-12-009379-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25270865
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
товар - код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 Камꞌяна сіль (Сіль технічна). (РПЗ: 9.59).- ID: UA-2025-03-13-001773-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24697139
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 Кам’яна сіль (Сіль технічна) (РПЗ: 9.494)- ID: UA-2024-08-16-008247-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22337998
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 1441000-8 по ДК 021:2015 - Кам’яна сіль (Сіль кам’яна). РПЗ - п.9.133- ID: UA-2022-11-08-010115-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15803051
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ЮУАЕС ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 - Кам’яна сіль (сіль кам’яна). (РПЗ- п. 9.133)- ID: UA-2022-02-15-002890-c
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14141860
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ЮУАЕС ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 - Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ - 9.361- ID: UA-2021-12-02-002936-a
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12840923
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП "Южно-Українська АЕС" ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 - Кам’яна сіль (Сіль технічна). РПЗ - 9.361- ID: UA-2021-09-23-000044-a
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11664854
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП "Южно-Українська АЕС" ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Товар - код14410000-8 по ДК 021-2015 Кам҆яна сіль (Сіль) (п. 9.199)- ID: UA-2021-03-31-000320-b
- Дата створення : 31.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9306390
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП "Южно-Українська АЕС" ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Товар - код14410000-8 по ДК 021-2015 Кам҆яна сіль (Сіль) (п. 9.199)- ID: UA-2021-03-10-004234-c
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8980996
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП "Южно-Українська АЕС" ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код CPV 14410000-8 по ДК 021:2015 - Камꞌяна сіль (Сіль). РПЗ - 9.191- ID: UA-2020-10-02-001531-b
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6551581
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП "Южно-Українська АЕС" ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
сіль технічна- ID: UA-2018-12-28-000076-a
- Дата створення : 28.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2977515
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -