-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Товар - код CPV 1441000-8 по ДК 021:2015 - Кам’яна сіль (Сіль кам’яна). РПЗ - п.9.133
Тендер Prozorro UA-2022-11-08-010115-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: з організаційних питань - начальник бюро підготовки торгів ВСЗ – Міронов Сергій Леонідович, тел.05136-413-30, e-mail: mironov@sunpp.atom.gov.ua. З технічних питань -інженер УВТК Дроздова Ірина Іванівна, тел.: 05136 – 4-41-97 i_drozdova@sunpp.atom.gov.ua.
Завершена
175 024.98
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
Номер:
8aea8d14e6c7481888c28fde30342578
Внутрішній номер закупівлі:
15803051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-08-010115-a
Замовник:
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ЮУАЕС
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, Вул. Назарівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Франко Юрій Аркадійович +380513642177 y_franko@sunpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 024.98 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.11.2022 15:30 - 13.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2022 15:30 - 16.11.2022 10:00
Період кваліфікації:
16.11.2022 10:01 - 24.11.2022 10:33
Період завантаження договору:
30.11.2022 00:00 - 10.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 024.98 Сіль кам’яна