-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний авіаційний комплекс «ПАВУК ДОПХІНА», комплектація №1220904- ID: UA-2026-07-23-007830-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29893821
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-07-22-005500-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29879421
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
FPV Дрон СТЕЛС 10 NARSIL, або еквівалент*- ID: UA-2026-07-06-006299-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29738404
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-06-30-000491-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29683688
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БпЛА на 13 дюймів з котушкою оптоволокна на 30 км- ID: UA-2026-06-26-002969-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29660564
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-06-23-013414-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628843
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-06-23-012871-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628308
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-06-03-010901-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29426454
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-05-29-006467-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29383118
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-05-20-000797-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29276738
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окремий БпЛА до комплексу БпАК "Power Eye" з вмонтованим додатковим модулем зв’я...×-
Окремий БпЛА до комплексу БпАК "Power Eye" з вмонтованим додатковим модулем зв’язку у кількості 3шт
- ID: UA-2026-05-18-003432-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29249603
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-05-04-002049-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29099601
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-04-28-014391-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29059009
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-04-20-008945-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28966115
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану- ID: UA-2026-04-14-003205-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28905861
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -