-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-000491-a
Завершена
945 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e94863a39eb49148166ff6570056b77
Внутрішній номер закупівлі:
29683688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-000491-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348577
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛІНКОЛЬНА, будинок 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Надія ДОРОШ 380673109851 lena_682008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
945 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 08:57 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 08:57 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 12:52
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 13.07.2026 13:40
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴945 000.00 Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану