-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013414-a
Завершена
3 492 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f334b3215c2c4255aff6c827d54db1b4
Внутрішній номер закупівлі:
29628843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-013414-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348577
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛІНКОЛЬНА, будинок 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Надія ДОРОШ 380673109851 lena_682008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 492 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 17:06 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 17:06 - 01.07.2026 18:00
Аукціон:
з 02.07.2026 12:54
Період кваліфікації:
01.07.2026 18:00 - 02.07.2026 08:54
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 492 000.00 Апарати для здійснення заходів правового режиму воєнного стану