-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекс безпілотний авіаційний "КОЛОС-7” або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-013678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246851
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний авіаційний комплекс "Sirko” комплектація 2M4 або еквівалент- ID: UA-2026-08-25-012865-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30190235
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T- ID: UA-2026-08-24-008865-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30175442
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4E- ID: UA-2026-08-19-004926-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128560
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T- ID: UA-2026-07-28-007213-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29929764
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер Autel EVO Max 4T- ID: UA-2026-07-28-007107-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29929662
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер AUTEL EVO MAX 4N- ID: UA-2026-07-15-010160-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825724
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер Autel EVO Max 4T- ID: UA-2026-07-15-010092-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825638
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T- ID: UA-2026-06-23-014382-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29629809
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T- ID: UA-2026-06-18-008346-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29581437
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T- ID: UA-2026-06-15-000023-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29530241
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер Autel EVO Max 4T- ID: UA-2026-05-19-009961-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270617
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер AUTEL EVO MAX 4N- ID: UA-2026-05-19-009864-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270540
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T- ID: UA-2026-05-19-009744-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270416
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T- ID: UA-2026-05-07-015056-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29157361
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена