-
-
Відкриті торги
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Подушка двигуна передня, Підшипник підвісний карданного валу, ХРЕСТОВИНА КАРДАННОГО ВАЛУ 29Х49/78, TOYOTA, LEXUS, Опора кульова TOYOTA HIACE нижн., Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21, Амортизатор задній HIACE, Втулка стабілізатора TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO, Стійка стаб передня вісь L Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-25, Стійка стаб передня вісь R Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-24, Підшипник маточини (передньої), Підшипник ступиці задньої, Сайлентблок рульової рейки (комплект 4 шт), Колодка гальм. диск. STANDARD TOYOTA LC PRADO 09- передн., Диск гальмівний перед.)
- ID: UA-2026-09-04-006078-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294840
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан; Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники; Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС; Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ); Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ); Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький); Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника); Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом; Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм); Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125; Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад)
- ID: UA-2026-09-04-003815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292581
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Фаркоп Renault Duster, Амортизатор багажнику Renault Duster, Фаркоп Toyota Hilux, Задні амортизатори Volvo XC90, Передній амортизатор Volvo XC90, Опорна подушка передня в кмп)
- ID: UA-2024-05-07-009276-a
- Дата створення : 07.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21494610
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Амортизатори задні Renault, Амортизатори передні Renault, Диск гальмівний вентильований передній Renault, Задні амортизатори Duster, Маточина колеса в зборі WV Т5, Маточина колеса задня Duster, Опора амортизатору гумометалева WV Т5)
- ID: UA-2024-02-12-004982-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20711995
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -