-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок електронний BCU FORD- ID: UA-2026-08-14-009562-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30093026
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобіля ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні части...×-
Запасні частини до автомобіля ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-08-14-008091-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091559
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівКваліфікаціявід початку періоду пройшло 6 робочих днів
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блок керування автомобіля Ford BCU GC46-15K600-AC- ID: UA-2026-07-22-009106-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29883027
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-05-13-003288-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29205821
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-05-11-008131-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29180394
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-04-21-011702-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28981826
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-04-10-009220-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28892771
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-04-09-000858-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28871515
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-04-02-005568-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802977
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобіля- ID: UA-2026-04-02-005367-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802799
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-04-02-000767-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28798201
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-04-02-000583-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28798016
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Амортизатор- ID: UA-2026-03-23-004790-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28689181
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобіля- ID: UA-2026-03-13-000324-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28592761
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобілів- ID: UA-2026-02-02-000885-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28142647
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -