-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до автомобіля ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-008091-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 6 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 6 робочих днів
17 190.00
UAH без ПДВ
Номер:
4c7b3833f5404d4c9ef5e38940a34179
Внутрішній номер закупівлі:
30091559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-008091-a
Замовник:
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228576
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Чигиринська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Білецька +380661162980 annadprz2@gmail.com http://ck.mns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 190.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:41 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:41 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
24.08.2026 14:46 - 24.08.2026 15:09
Період кваліфікації:
з 24.08.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 190.00 Запасні частини до автомобіля ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів