-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Pickup, Volkswagen Amarok, Ford Transit, Nissan Navara, Mitsubishi L200, Isuzu D-Max, Nissan Patrol)
- ID: UA-2026-02-05-003088-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28193980
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобіля NISSAN PATROL)
- ID: UA-2025-12-17-008361-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27611420
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Volkswagen Amarok та Isuzu D-MAX)
- ID: UA-2025-09-05-005184-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26343530
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Ford Transit, Nissan Navara, Volkswagen Transporter)
- ID: UA-2025-08-11-002025-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26098900
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Navara, Mitshubishi L200, Ford Transit)
- ID: UA-2025-06-11-004576-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25569218
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan Navara, Mitshubishi L200, NISSAN NP300)
- ID: UA-2025-04-03-008166-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24908526
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобіля Nissan Navara, Mitshubishi L200, Ford Transit)
- ID: UA-2025-03-20-008985-a
- Дата створення : 20.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24775696
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобіля Mercedes Vito)
- ID: UA-2025-02-18-008420-a
- Дата створення : 18.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24465237
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Opel Signum, Volkswagen Passat, Volkswagen Transporter T5, Skoda Superb, Renault Kangoo, Renault Duster, Opel Combo-C)
- ID: UA-2025-01-29-002838-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24225286
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини Nissan Navara та Mitshubishi L200)
- ID: UA-2025-01-16-007598-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24047712
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Nissan King Cab, Mitsubishi L200, Isuzu Pick Up)
- ID: UA-2024-11-04-007945-a
- Дата створення : 04.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23117547
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Toyota Hilux та Hyundai H100)
- ID: UA-2024-11-04-006047-a
- Дата створення : 04.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23115718
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Ford Transit)
- ID: UA-2024-08-27-009693-a
- Дата створення : 27.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22420460
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів NISSAN NAVARA та TOYOTA HILUX)
- ID: UA-2024-07-05-008464-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22009129
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запас...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини для автомобілів Fiat Doblo Cargo та Suzuki Grand Vitara)
- ID: UA-2024-07-05-007918-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22008567
Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 ЄДРПОУ: 23884071ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -