-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Наземний роботизований комплекс "АРДАЛ 920" або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-014141-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287492
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний наземний роботизований комплекс “Рись Pro” або еквівалент- ID: UA-2026-08-02-000284-a
- Дата створення : 02.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29968440
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Наземний роботизований комплекс “Рись +” або еквівалент- ID: UA-2026-07-27-010564-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29921218
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Наземні роботизовані комплекси "ISOPTERA" або еквівалент- ID: UA-2026-07-27-010362-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29921017
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний наземний комплекс «Змій логістичний» або еквівалент- ID: UA-2026-06-29-006651-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29677412
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний наземний роботизований комплекс “Рись Pro” або еквівалент- ID: UA-2026-06-12-012940-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29529023
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безпілотний наземний комплекс «Змій логістичний» або еквівалент- ID: UA-2026-05-19-011890-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29272541
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -