• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Наземні роботизовані комплекси "ISOPTERA" або еквівалент

Торги не відбулися

450 000.00 UAH без ПДВ
Номер: e47c89c577e84acea6d7e4e1384e20df
Внутрішній номер закупівлі: 29921017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-010362-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
Контактна особа: Лісовець Віталій 380984456757 Vitalii.Lisovets@lce.lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 16:48 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 16:48 - 04.08.2026 12:00
Аукціон: з 05.08.2026 14:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Наземні роботизовані комплекси "ISOPTERA" або еквівалент