-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT DUST...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент))
- ID: UA-2026-09-03-009410-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282823
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT TALI...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT TALIANT (або еквівалент))
- ID: UA-2026-07-28-011529-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934080
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUS...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент)
- ID: UA-2026-06-03-011435-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29426965
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUS...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент)
- ID: UA-2026-05-21-005048-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29295933
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT KAR...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT KARDIAN (або еквівалент); (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент).
- ID: UA-2026-04-17-003468-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28946809
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT TALIA...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легкові спеціалізовані автомобілі на базі RENAULT TALIANT (або еквівалент)).
- ID: UA-2026-03-23-005021-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28689396
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT KA...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT KARDIAN (або еквівалент))
- ID: UA-2026-03-09-013440-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28545701
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DU...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент))
- ID: UA-2025-11-28-006462-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27314764
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DU...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент)
- ID: UA-2025-10-14-013677-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26751790
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT TA...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT TALIANT (або еквівалент))
- ID: UA-2025-08-21-004253-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26201446
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT TA...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT TALIANT (або еквівалент))
- ID: UA-2025-05-29-008287-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25454670
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DU...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент); Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT KARDIAN (або еквівалент))
- ID: UA-2025-05-14-008425-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25299194
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квадроцикл CFORCE625 True Timber Camo EPS LCELDUZM2S6002850 191S-B SJ032621, код ДК 021:20...×-
Квадроцикл CFORCE625 True Timber Camo EPS LCELDUZM2S6002850 191S-B SJ032621, код ДК 021:2015 – 34110000-1 – Легкові автомобілі
- ID: UA-2025-05-07-009639-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25227228
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DU...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент); Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT TALIANT (або еквівалент))
- ID: UA-2025-03-24-013615-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24809389
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT Du...×-
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT Duster (або еквівалент))
- ID: UA-2024-11-28-013446-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23445427
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліЗавершена -