-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-011435-a
Завершена
1 105 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
474b07f4c25047f691d55a4670a05f67
Внутрішній номер закупівлі:
29426965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-011435-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108720
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ВАЛОВА будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валерія Кривецька +380352271366 gunpter4@tp.police.gov.ua https://tp.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 15:54 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 15:54 - 11.06.2026 10:00
Аукціон:
з 12.06.2026 12:46
Період кваліфікації:
11.06.2026 10:00 - 12.06.2026 14:01
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 105 000.00 34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий спеціалізований автомобіль на базі RENAULT DUSTER (або еквівалент)