-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2026-05-05-010075-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29121477
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (відсів, щебінь. пісок)- ID: UA-2025-11-07-009141-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27042953
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-14210000-6 Гравій ,пісок ,щебінь і наповнювачі (пісок, щебінь)- ID: UA-2025-10-24-004620-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26877663
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2025-07-22-001481-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25935335
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2025-07-04-002672-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25795090
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2025-07-04-001674-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25794182
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі- ID: UA-2025-07-01-005227-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25757563
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь, відсів)- ID: UA-2024-10-28-010311-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23046480
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь, пісок)- ID: UA-2024-10-24-012910-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23014869
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (гравій, відсів, пісок)- ID: UA-2024-10-23-013926-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22998719
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь із природного каме...×-
Код ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь із природного каменю фракції 20-40 мм)
- ID: UA-2023-06-20-006429-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18166143
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (пісок, щебінь)- ID: UA-2023-05-11-005260-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17741161
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь та наповнювачі(пісок та щебінь)- ID: UA-2023-05-03-003885-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17650859
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 14210000-6 – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)- ID: UA-2022-11-18-014089-a
- Дата створення : 18.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15926224
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок, щебінь)- ID: UA-2022-07-08-007127-a
- Дата створення : 08.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14873621
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -