-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення- ID: UA-2026-09-02-014409-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273127
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармаце...×-
Код ДК 021:2015 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Мікробюретка з прямим краном для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ")
- ID: UA-2026-08-26-012951-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204560
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 години (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Скляний лабораторний посуд- ID: UA-2026-04-24-012529-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29027563
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Скляний лабораторний посуд для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський місь...×-
Скляний лабораторний посуд для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ"
- ID: UA-2026-04-22-016215-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28999470
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Чашки петрі- ID: UA-2026-04-13-004448-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28899326
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Чашки культуральні (Петрі) для Оболонського та Деснянського МВ ДУ «Київський міський ЦКПХ...×-
Чашки культуральні (Петрі) для Оболонського та Деснянського МВ ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ
- ID: UA-2026-02-26-006478-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28438039
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення- ID: UA-2026-02-26-006034-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28437588
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення- ID: UA-2026-01-15-000070-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27913423
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крапельниця Страшейна з піпеткою для Оболонського МВ ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»- ID: UA-2025-03-18-007362-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24744762
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скляний лабораторний посуд для Оболонського МВ ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ"- ID: UA-2025-03-07-007360-a
- Дата створення : 07.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24648839
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скляний лабораторний посуд- ID: UA-2024-10-17-005974-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22925052
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спиртівки- ID: UA-2024-08-19-004512-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22345735
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скляний лабораторний посуд- ID: UA-2024-08-14-004737-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22310693
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скляний лабораторний посуд- ID: UA-2023-12-06-003345-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19919923
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скляний лабораторний посуд- ID: UA-2023-12-01-012468-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19866472
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -