-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Мікробюретка з прямим краном для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ")
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-012951-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилася година (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилася година (до 05.09.26 00:00)
2 311.18
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
01
год
56
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f47c692882f144709ed5bc446e5ec33a
Внутрішній номер закупівлі:
30204560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-012951-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семененко Інна 380632388079 i.semenenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 311.18 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 17:17 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 17:17 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 17:17 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 311.18 Код ДК 021:2015 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення (Мікробюретка з прямим краном для санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ "Київський міський ЦКПХ МОЗ")