-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-31-013363-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246536
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-31-013207-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246379
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набори реактивів та реагентів для діагностика сифілісу, метод дослідження: Нетрепонемний м...×-
Набори реактивів та реагентів для діагностика сифілісу, метод дослідження: Нетрепонемний метод (р-я мікропреципітація), тип дослідження: кількісний/якісний, тип виконання аналізу: ручний, по 15 мл
- ID: UA-2026-08-05-006400-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29999607
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-04-004334-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29984795
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-21-005958-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29867549
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-08-011960-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29766669
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-29-009002-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29679756
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-26-003181-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29660783
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл...×-
Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Трисоль розчин для інфузій по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Рінгера Лактат розчин для інфузій по 200 мл
- ID: UA-2026-06-19-003064-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29590474
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-05-11-011659-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29183888
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-04-29-008749-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29068254
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл...×-
Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл
- ID: UA-2026-03-30-008539-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28767187
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-03-25-012564-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28727820
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-03-20-003364-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28672260
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-03-02-010987-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28469994
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -